03 05 2014

006 Yerli Yapım Son Filmleri izle

Film hem komedi hem de aksiyon türünde karşımıza çıkıyor. 2 kuzen yaşadığı bir çok sıra dışı talihsizlikle dolu olayla komikliklerle karşımızda. Bu kuzenlerin isimleri Kaan ve Fikret. Lisans eğitimlerini bitirdikten sonra çalışıp ekmek parası kazanmak için İstanbul'a giderler ve işler tahmin ettikleri gibi gitmez. Hatta o kadar kötü gider ki, sonunda geldikleri yere yani Ankara ya dönmek için yollara düşerler. Tabii elde avuçta para olmayınca otostop çekmek zorunda kalırlar. Zaten filmin serüveni de bu noktada başlar çünkü kahramanlarımız mafya babalık yapan bir adamın sevgilisiyle aynı arabada yolculuk yapmak zorunda kalırlar. Sanem adındaki bu kız aslında sevgilisine kazık atmakta, epeyce bir para ile yollara düşmüş kaçmaktadır. Elbette filmi ,izlerken uzunca bir süre gülerek geçireceksiniz. Bir yerli yapım olan ve izleyenlerin beğenisini hızlı bir şekilde kazanmaya başlayan film henüz vizyona girmedi. Girdikten sonra da hızı daha da artacak ve önlenemez bir yükselişle karşımıza çıkacaktır. Bu sebeble 15 mayısta sinemalarda vizyona girecek 006  filmi sizlerin film izle keyfi ile http://www.filmizlebak.org/ adresinde izlemenizi tavsiye ediyoruz. Film izle bak web adresinde daha bir çok kaliteli özenle eklenmiş filmi bulabilirsiniz.
 
Bu sitede web film sektörünün en özgün işlerinin yapıldığını hemen daha ilk dakikalarda anlayacaksınız. Çünkü aradığınız özelliklere sahip, kendi zevklerinizle orantılı olarak her türlü filmi bulabilmeniz hiç de zor değildir. Uzun yıllar bu sektörde olan sitemizde komedi, romantik, aksiyon, yerli yabancı her türde filme ulaşabilirsiniz. En son çıkan filmerden ilk haberdar olan ve haber eden yer de burasıdır. 
 
 
Bunun en önemli yanı da elbette evinizin sıcaklığında veya herhangi bir misafirlikte ve kafe de dolayısıyla istediğiniz her ortamın üstüne katma değer katan bir hizmetten bahsediyoruz. Websitesinin günden güne büyüyen ziyaretçi ve kullanıcı sayısı göz doldurur biçimde büyümeye devam etmekte ve misarfirlerine her zaman daha iyiye yönelik hizmetlerini yükseltmeye ve değiştirmeye kararlı bir girişimle karşı karşıyayız. Elbette sinema filmlerini hepimiz sinemalara giderek izleyebiliyoruz. Ancak izlediğimiz ve beğendiğimiz bir çok filmi de tekrar tekrar izlemek isteyebiliyoruz. Bu fırsatı bizlere sunan işte bu güzel hizmeti yalnız bırakmamak ve filmlerimizi buradalardan izlemek gerektiğini sizlere öneriyoruz. 
 
 
Günümüzde bir çok benzeri olan sistemin elbette çokça yanlış yönlendirenleri ve de ilgisiz kelimelerle alakasız filmlerin bir arada olduğunu görebiliyoruz. Burada sizlere işlerini ciddi yapan insanların kurmuş olduğu bir film izle sitesinden bahsediyoruz. Sizler de bu konuda daha seçici davranarak söz konusu girişimleri destekleyebilir ve hizmetlerdeki kalitenin daha ilerilere taşıyabilir ve hizmetlerde ki kalitelerin daha ilerilere taşınmasına ön ayak olmak isteyebilirsiniz. Türk ve yerli filmlerin yanında yabancı ve Türkçe dublaj veya yabancı dilde olan filmlerin de sergilendiği bir platform elbette ki sizlerin de katkıları ile birlikte büyüyerek daha özel ve özenle hizmetlerine devam edecektir.
 

0
0
0
Yorum Yaz